Prodejna LUXO HOME

Naše společnost LUXO HOME disponuje prodejnou a vzorkovnou koupelnového vybavení nedaleko našeho sídla v Litvínově. Budeme rádi, když navštívíte naši kamennou prodejnu a vzorkovnu LUXO HOME v Litvínově na ulici 9. května 2040, Litvínov 1

Otvírací doba:

Pondělí - Pátek: 8.30 - 12.00, 12.30 - 17.00

Sobota: 8.30 - 11.30

 

V prodejně vystavujeme především zboží rakouské firmy Eisl Sanitar, kterého jsme výhradním dovozcem pro Českou republiku, dále vzorky dalších firem a množstvím katalogů a akčních letáků. S výběrem koupelnového vybavení vám ochotně pomůže odborně školený prodejce.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Na karty opravňující využití slevového programu se vztahuje sleva 15% z celkové ceny objednávky + doprava ZDARMA v regionu. Tato sleva se uplatní pouze při nákupu na vzorkové prodejně – LUXO HOME s.r.o., nám. Míru 172, 436 01 Litvínov, po předložení jedné z uvedených karet a dokladu identifikující vlastnictví karty (občanský popř. řidičský průkaz). Na tuto slevu nevzniká automatický nárok. Nelze ji uplatnit na internetových stránkách firmy LUXO HOME s.r.o. (www.luxo-home.cz, www.luxo-koupelny.cz) a zároveň ji nelze slučovat s ostatními slevami (věrnostní, objemová a jiné akční slevy).

 

 

 

FOTOGALERIE - prodejna koupelnového vybavení LUXO HOME v Litvínově: