Dřezové a kuchyňské baterie

Dřezové a kuchyňské vodovodní baterie jsou speciálně přizpůsobené pro činnost v kuchyních a především na mytí nádobí. Dřezové baterie bývají vybaveny prodlouženým tělem baterie či nástavcem, jsou otočné, stojánkové nebo podomítkové, mohou být vysunovací nebo s přídavnou sprškou. To vše, aby bylo dosaženo co největšího manipulačního prostoru pod baterií. Jednotlivé produktové řady kuchyňských baterií samozřejmě dodržují pravidla shodného designu s bateriemi v jiných kategoriích.

Sortiment vodovoních baterií eshopu LUXO HOME obsahuje: vodovodní baterie umyvadlové, sprchové, vanové, dřezové, kuchyňské, bidetové, záchodové, termostatické, baterie na jednu vodu, baterie pro umyvadlo a vanu, doplňky sprchových baterií a příslušenství a doplňky všech vodovodních baterií. Lze jimi vybavit vany, umyvadla, koupelnové skříňky s umyvadlem, sprchové kouty, bidety, WC, kuchyně, prádelny a ostatní místa v domu či zahradě. 

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 49

Dřezová - kuchyňská stojánková baterie - kvalitní baterie za rozumnou cenu vhodnádo každé kuchyně i koupelny, pro každou domácnost.

441 Kč Původní cena: 490 Kč
Ušetříte: 49 Kč

-10%
ihned k odběru


Dřezová - kuchyňská stojánková páková baterie. Skvěle zapadne do moderní kuchyně kvalitním materiálovým i designovým provedením. Vysoká kvalita za příznivou cenu - to jsou kuchyňské baterie LUXO HOME.

490 Kč Původní cena: 544 Kč
Ušetříte: 54 Kč

-10%
ihned k odběru


Dřezová - kuchyňská stojánková páková baterie s dlouhým ramínkem. Kuchyňská baterie do moderní kuchyně s kvalitním materiálovým i designovým provedením.

524 Kč Původní cena: 699 Kč
Ušetříte: 175 Kč

-25%
Skladem


Dřezová - kuchyňská stojánková páková baterie. Klasická kuchyňská baterie do každé kuchyně.

621 Kč Původní cena: 690 Kč
Ušetříte: 69 Kč

-10%
ihned k odběru


Dřezová - kuchyňská stojánková páková baterie, v moderním designu. Kvalitní baterie za rozumnou cenu vhodná pro každou domácnost, do každé kuchyně.

690 Kč Původní cena: 863 Kč
Ušetříte: 173 Kč

-20%
ihned k odběru


Dřezová - kuchyňská stojánková páková baterie s vytahovací sprškou, v moderním designu. Kvalitní baterie za rozumnou cenu vhodná pro každou domácnost, do každé kuchyně.

968 Kč Původní cena: 1 075 Kč
Ušetříte: 107 Kč

-10%
ihned k odběru


s výpustí - Umyvadlová stojánková páková vodovodní baterie s originálním tvarem a s kvalitním chromováním za bezkonkurenční cenu.

1 043 Kč Původní cena: 1 390 Kč
Ušetříte: 347 Kč

-25%
ihned k odběru


1 080 Kč Původní cena: 1 800 Kč
Ušetříte: 720 Kč

-40%
Do 7 dnůDřezová - kuchyňská stojánková páková baterie, s vytahovací sprškou. Skvěle zapadne do moderní kuchyně kvalitním materiálovým i designovým provedením.

1 190 Kč Původní cena: 1 322 Kč
Ušetříte: 132 Kč

-10%
ihned k odběruPočet nalezených produktů 49