Oválné a volně stojící vany

Luxusní oválné vany, které nabízíme, vyniknou především v koupelnách s velkým prostorem. Díky svému designově ojedinělému tvaru se vyrábějí také jako samostatně stojící. Tyto vany rovněž s přehledem splní ve Vaší koupelně požadavky pro dokonalou relaxaci při koupeli všech rodinných příslušníků. Do těchto van se vyplatí instalovat hydromasážní systém či chromoterapii pro dokonalou relaxaci při koupeli.

LUXO HOME nabízí z řad van: vany obdélníkové, oválné, rohové, asymetrické, samostatně stojící a mnoho dalších typů. K vanám samozřejmě nabízíme také příslušné vanové doplňky, vanové zástěny, krycí panely, madla, podhlavníky, ale také vanové baterie. Samostatnou kapitolou jsou masážní vany - vany osazené hydromasážním systémem. Téměř všechny nabízené vany lze hydromasážním systémem vybavit.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 6
  • 1
  • Stránkování 

Technicky propracovaná a prostorná vana, která bude dominantou Vaší koupelny. Užívejte si velkorysého místa, který vám nabízí vana MAXIOVAL určená do prostoru. Kvalitní zpracování Rozměry: 190 x 100 cm Snadná údržba

6 476 Kč Původní cena: 19 637 Kč
Ušetříte: 13 161 Kč

-67%
SklademPočet nalezených produktů 6
  • 1
  • Stránkování