BAMBUS - koupelnové a WC doplňky

Kvalitní bambusové koupelnové doplňky - koupelnové doplňky, příslušenství do koupelny, mýdlenky, kelímky, držáky na zubní kartáčky, dávkovače tekutého mýdla, jsou dnes již nezbytnou součástí i té nejmenší koupelny.

Koupelnové doplňky nejsou pouze kov a chrom. Nabízíme rovněž pestrý výběr koupelnových doplňků z přírodního bambusu, kůže atd. Ačkoli hovoříme o koupelnových doplňcích - příslušenství, rozhodně se nejedná o věci, které bychom mohli v koupelně postrádat. Koupelnové doplňky, tedy mýdlenky, kelímky, držáky na zubní kartáčky, dávkovače tekutého mýdla, jsou dnes již nezbytnou součástí i té nejmenší koupelny. Nabízíme několik tvarově různých typů kvalitního bambusového vybavení.

LUXO HOME nabízí z řad koupelnového příslušenství nejen klasické koupelnové doplňky, ale také kosmetická zrcátka, odpadkové koše, elektrické sušáky ručníků, drátěný program, barevné provedení kovových koupelnových doplňků, HELP program, HOTELOVÝ program, keramické koupelnové doplňky, čistící a udržovací prostředky.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 2
  • 1
  • Stránkování 

500 x 700 mm - Koupelnová předložka do koupelny. Koupelnové doplňky z masivního bambusu. Moderní nábytek do koupelny v luxusním bambusovém provedení, vhodný svým designem do každého prostředí.

404 Kč Původní cena: 449 Kč
Ušetříte: 45 Kč

-10%
ihned k odběru420 x 290 x 800 mm - Držák ručníků - koupelnové doplňky z masivního bambusu. Moderní nábytek do koupelny v luxusním bambusovém provedení, vhodný svým designem do každého prostředí.

749 Kč Původní cena: 999 Kč
Ušetříte: 250 Kč

-25%
ihned k odběruPočet nalezených produktů 2
  • 1
  • Stránkování