Hasící potřeby

Počet nalezených produktů 63

Kompaktní přístroj s vestavěnou poplašnou sirénou , který spustí poplach v případě detekce kouře. Fotoelektrický optický detektor reaguje na viditelné zplodiny kouř, které vznikají při hoření.

132 Kč
Zboží na dotazUniverzální hasící spray. Hasící spraye naleznou použití v automobilu, na motocyklu, na menší elektroniku, při kempování apod... jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyn

148 Kč
Zboží na dotazObjímkový držák na hasicí přístroje.

158 Kč
Zboží na dotazDržák hasícího přístroje na stěnu. Praktický univerzální držák hasících přístrojů - nástěnné provedení.

160 Kč
Zboží na dotazKovová bezpečnostní ochranná schránka na klíče.

220 Kč
Zboží na dotazCARHELP Lékárnička do osobního automobilu. Autolékarnička pro osobní automobily. Obsah odpovídá vyhlášce MDCČR č. 283/2009 Sb.

225 Kč
Zboží na dotazFIREBOX bezpečnostní schránka na klíče se skleněnou výplní dvířek pro možnost rozbití skla v případě požáru.

256 Kč
Zboží na dotazSpeciální držák na hasicí přístroje práškové 6 kg vhodný do automobilů.

270 Kč
Zboží na dotazAutonomní hlásič kouře slouží v každém obyvatelném prostoru k automatickému zaznamenání kouře v ovzduší a k vysílání výstražného zvukového signálu.

282 Kč
Zboží na dotazPřenosný hasicí přístroj práškový podle normy EN3/7. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

298 Kč
Zboží na dotazAutonomní fotoelektrický detektor cigaretového kouře s napájením baterií a vestavěnou poplašnou sirénou.

345 Kč
Zboží na dotazAutonomní detektor oxidu uhelnatého. Kompaktní přístroj s vestavěnou sirénou. Detekuje neviditelný plyn bez zápachu, který člověk jinak nerozpozná.

431 Kč
Zboží na dotaz
Počet nalezených produktů 63