Houpací sítě pro jednoho, pro dva, rodinné a turistické houpací sítě, dětské houpací sítě a závěsná křesla

Moderní houpací sítě - hamaky a křesla jsou místem komfortního odpočinku – dají se snadno přichytit na strop, nosné sloupy nebo si k nim můžete objednat praktický stojan. V naší nabídce houpacích sítí si vybere každý – ať už chcete jednoduchou síť pro venkovní použití (modely Barbados a Sanda) nebo komfortní rodinnou houpací síť (Paradiso a Silvana).

Všechny jsou vyrobeny ze 100% bavlny, snadno udržovatelné a velmi pohodlné. Námi nabízené houpací sítě jsou konstruovány taky, aby unesly 120kg a více (dle konkrétního typu). Houpací sítě s tyčemi jsou cenově dostupnější, vyžadují menší prostor k instalaci, mají však také o něco nižší maximální nosnost. Nabízíme rovněž turistické houpací sítě pro milovníky cestování, lehké a snadno přenosné.

Závěsná křesla jsou zajímavou alternativou k houpacím sítím. Máte v bytě či interiéru domu menší prostor a stejně byste chtěli příjemné místo k odpočinku? Houpací závěsná křesla mají pouze jeden závěsný bod a dají se (stejně jako houpací sítě) snadno sundat z kotvící konzoly v případě nutnosti uvolnit prostor.

Pro děti nabízíme zmenšené verze houpacích sítí a závěsných křesel s maximální bezpečností. Pořiďte vašim miláčkům klasickou houpací síť Azur v dětské velikosti, model AirPLAYne ve tvaru letadla nebo síťovou houpačku Koala pro ty nejmenší.

Ke všem typům houpacích sítí - hamak a závěsných křesel nabízíme celou řadu stojanů a doplňků – kotvící závěsy nebo pohodlné deky Molly využitelné pro všechny druhy houpacích sítí, ale také na rodinný výlet či piknik.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 188

Kovový závěsný prvek k dětským závěsným houpačkám Kaya a Kangoo je určen ke kotvení do zdí a nosných dřevěných prvků (bez použit

179 Kč
Do 7 dnůProdlužovací řetěz pro zavěšení houpacích sítí a křesel.

199 Kč
Do 7 dnůZávěsný prvek na zeď z pozinkované oceli slouží pro zavěšení houpacích sítí. Dodávka obsahuje také hmoždinku.

219 Kč
Do 7 dnůPružina pro zavěšení houpacích sítí a křesel. Použitím pružiny docílíte jemného horizontálního houpání křesel či houpacích sítí.

229 Kč
Do 7 dnůOtočný závěs doporučujeme ke každému závěsnému křeslu (pokud křeslo není zavěšeno na háku Gecko)

239 Kč
Do 7 dnůZávěsný prvek na zeď z pozinkované oceli slouží pro zavěšení houpacích sítí. Dodávka obsahuje také šrouby a hmoždinky.

239 Kč
Do 7 dnů3200 mm - Upevňovací lano s karabinou z pozinkované oceli slouží pro zavěšení sítí a křesel. Je odolné vůči povětrnostním podmínkám. Posuv

269 Kč
Do 7 dnůUpevňovací lano s karabinou slouží pro zavěšení sítí a křesel. Odolné vůči povětrnostním podmínkám.

279 Kč
Do 7 dnůUpevňovací lano s karabinou slouží pro zavěšení sítí a křesel. Odolné vůči povětrnostním podmínkám, možnost nastavení požadované délky.

279 Kč
Do 7 dnůPodnožka k závěsnému křeslu Brasil natura nebo Brasil royal natura. Pro dosud nepoznanou míru pohodlí. Právě konstrukce s použit

299 Kč
Do 7 dnůPodnožka k závěsnému křeslu. Pro dosud nepoznanou míru pohodlí. Právě konstrukce s použit

299 Kč
Do 7 dnůPodnožka k závěsnému křeslu. Pro dosud nepoznanou míru pohodlí. Právě konstrukce s použit

299 Kč
Do 7 dnů
Počet nalezených produktů 188