Hydranty, hydrantové skříně, hadice a ventily

Hydrantové systémy jsou instalovány ve většině bytových domů. Hydrantové vybavení je nutné udržovat v bezvadném a provozuschopném stavu.

Nabízíme různé typy hydrantů, hydranty s velkými hadicemi a hadice navinuté na navijácích. Hydrantová skříň se vyrábí tak, aby bylo na první pohled zřejmé, kde se hlavní uzávěr vody nachází. Nabízíme hydrantové skříně pro různé hadicové systémy, které se upevňují na zeď či ukotvují v prostoru.

V nabídce jsou hydrantové skříně samostatné nebo rovnou s vnitřním hadicovým systémem, samostatné hadice a to buď zploštitelné hacice různých typů nebo stabilní hydrantové hadice. Důležitým komponentem hydrantového vybavení jsou dále hydrantové ventily, které nabízíme v mosazném provedení o různých průměrech.

Nabídka hasících zařízení dále zahrnuje kategorie: pěnové hasící přístroje, práškové hasící přístroje, plynové hasící přístroje, sněhové hasící přístroje, vodní hasící přístroje, speciální hasící přístroje a příslušenství, hydrantové systémy.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 15

Hydrantový ventil D25 mosazný, s hliníkovou půlspojkou. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

699 Kč
Zboží na dotazHydrantová skříň vhodná pro hadici D25. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

778 Kč
Zboží na dotazHydrantový ventil C52 mosazný, s hliníkovou půlspojkou - VC52. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

1 090 Kč
Zboží na dotazHydrantová skříň vhodná pro hadici C52. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

1 124 Kč
Zboží na dotaz20 m - Stabilní hydrantová hadice D25 - 20 metrů, bez koncovek. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

1 388 Kč
Zboží na dotaz20 metrů - Zploštitelná hydrantová hadice C52 20 metrů včetně koncovek. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

1 402 Kč
Zboží na dotazStabilní hydrantová hadice D25 - 20 metrů, bez koncovek. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

1 856 Kč
Zboží na dotaz20 m - Zploštitelná hydrantová hadice B75 pogumovaná 20 metrů včetně koncovek. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

2 948 Kč
Zboží na dotazNerezová hydrantová skříň vhodná pro hadici D25. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

3 430 Kč
Zboží na dotazHydrantová skříň do prostoru. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

4 040 Kč
Zboží na dotazHydrantová skříň pro 2 hadice C52 do prostoru. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

6 859 Kč
Zboží na dotaz


Hydrantový systém se stabilní hadicí D25 prosklený. Praktické hydrantové systémy vhodné pro všechny obytné prostory.

7 174 Kč
Zboží na dotazPočet nalezených produktů 15