Hasící přístroje a příslušenství, požární hlásiče kouře a hydrantové vybavení

Hasicím přístrojem je nutno zabezpečit obytné prostory, tedy domy, byty, firmy a kanceláře, haly i veřejné prostory, automobily atd... před nebezpečím vzniku požáru a jeho šířením. Vzniku a šíření požáru můžeme včas zabránit vhodným hasícím přístrojem a požárním hlásičem kouře.

Rodinné domy nově postavené nebo po rekonstrukci musí být povinně vybaveny alespoň jedním hasícím přístrojem s minimální hasící schopností 34 A (požáry pevných látek). Na trhu také existují univerzální hasící přístroje, které jsou určeny jak k hašení pevných látek, tak k hašení kapalin a plynů (ABC).

Základní dělení hasících přístrojů je na práškové hasící přístroje (univerzální, pevné látky, hořlavé kapaliny, plyny, elektrické zařízení), vodní hasící přístroje (pevné materiály), sněhové hasící přístroje (elektrické zařízení), plynové hasící přístroje (vše kromě pevných žhoucích látek) a pěnové hasící přístroje (hořlavé kapaliny).

Hasící přístroje umísťujeme na lehce přístupná místa, tam, kde hrozí největší nebezpečí požáru. Je také nutné, abychom hasící přístroj udržovali v bezvadném technickém stavu a nechali jej řádně kontrolovat. Nabízíme široké příslušenství k hasícím přístrojům a rovněž kompletní hydrantová vybavení.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 64

Kompaktní přístroj s vestavěnou poplašnou sirénou , který spustí poplach v případě detekce kouře. Fotoelektrický optický detektor reaguje na viditelné zplodiny kouř, které vznikají při hoření.

132 Kč
Zboží na dotazUniverzální hasící spray. Hasící spraye naleznou použití v automobilu, na motocyklu, na menší elektroniku, při kempování apod... jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyn

148 Kč
Zboží na dotazObjímkový držák na hasicí přístroje.

158 Kč
Zboží na dotazDržák hasícího přístroje na stěnu. Praktický univerzální držák hasících přístrojů - nástěnné provedení.

160 Kč
Zboží na dotazDětský koberec do dětského pokojíčku - praktický koberec, hrací plocha a skvělá dekorace co rozvíjí fantazii dítěte a motivuje ke hraní.

218 Kč
2 - 3 týdnyKovová bezpečnostní ochranná schránka na klíče.

220 Kč
Zboží na dotazCARHELP Lékárnička do osobního automobilu. Autolékarnička pro osobní automobily. Obsah odpovídá vyhlášce MDCČR č. 283/2009 Sb.

225 Kč
Zboží na dotazFIREBOX bezpečnostní schránka na klíče se skleněnou výplní dvířek pro možnost rozbití skla v případě požáru.

256 Kč
Zboží na dotazSpeciální držák na hasicí přístroje práškové 6 kg vhodný do automobilů.

270 Kč
Zboží na dotazAutonomní hlásič kouře slouží v každém obyvatelném prostoru k automatickému zaznamenání kouře v ovzduší a k vysílání výstražného zvukového signálu.

282 Kč
Zboží na dotazPřenosný hasicí přístroj práškový podle normy EN3/7. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

298 Kč
Zboží na dotazAutonomní fotoelektrický detektor cigaretového kouře s napájením baterií a vestavěnou poplašnou sirénou.

345 Kč
Zboží na dotaz
Počet nalezených produktů 64